OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
aktualizované: 13.09.2019 06:23:21

Mgr. Bernadetta Hrebeňárová  -  BERNADETTA-MASÁŽE

Oštrenie tváre a dekoltuTOPlist

Oštrenie tváre a dekoltu prístrojom GALVANIC SPA SYSTEM II.

GALVANIC SPA SYSTÉM II.

So stresom moderného života sú kúpeľné ošetrenia nevyhnutné pre dobrý pocit a vzhľad. Prístroj spoločnosti Nu Skin Galvanic Spa System II. Vám prináša kúpele priamo domov a je skvelým doplnkom pre váš denný režim starostlivosti o pleť s produktami Nu Skin, pretože zanecháva pokožku vyzerajúcu a cítiacu sa mladšie a sviežo. Najdôležitejším faktorom je to, že bolo vedecky dokázané, že prístroj Galvanic Spa Systém II. dodáva zložky efektívnejšie do pokožky, pričom zvyšuje ich účinky. Prístroj Galvanic Spa Systém II. Je preukázateľným rozdielom. Vyspelá technológia a prísady prinášajú  výsledky, ktoré môžete vidieť a cítiť.
Nedávna štúdia preukázala, že 6 až 24 hodín po ošetrení pleti s prístrojom Galvanic Spa sa až o 70% zvýši schopnosť aktívnej zložky „A“ dostať sa do pokožky, na ktorej bola vykonaná galvanická liečba. Galvanické ošetrenie zvyšuje absorbpciu, čím zabezpečuje väčšiu dostupnosť aktívnych zložiek na dosiahnutie zlepšenia pleti.
Aktívne „A“ je aktívnou zložkou starostlivosti o pleť, ktorá sa nachádza v ošetrujúcom produkte spoločnosti Nu Skin (ageLOC).


Profesionálne kúpeľné ošetrenie

Vyhlaďte línie a vrásky, revitalizujte pokožku vašej hlavy a dodajte tonizovanejší vzhľad vášmu telu s patentovaným prístrojom Galvanic Spa Systém II.
Teraz so štyrmi vymeniteľnými nadstavcami na ošetrenie konkrétnych oblastí vášho tela, tento systém obsahuje - prístroj Galvanic Spa II., stojan na prístroj, štyri vymeniteľné nadstavce, používateľskú príručku, karty s pokynmi, dve AAA batérie a praktické prenosné puzdro. 
Dostupný v bielej a čiernej farbe.