OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
aktualizované: 13.09.2019 06:23:21

Mgr. Bernadetta Hrebeňárová  -  BERNADETTA-MASÁŽE

MagnetoterapiaTOPlist

Magnetoterapia

 

Intenzita magnetického poľa zeme sa za ostatných 500 rokov znížila na polovicu a to je potrebné nejakým spôsobom nahradiť. Dr. Kikagawa z Tokia už v roku 1976 opísal tzv."syndróm chýbajúceho magnetického poľa" a jeho prejavy.
Medzi symptómy tejto choroby patria bolesti chrbtice a hlavy, svalovica, nespavosť, poruchy trávenia a krvného obehu či únava. Jeho pokusy ukázali, že 90% pacientov, ktorí podstúpili magnetoterapiu, pocítilo pozitívne zmeny, kým u zvyšných 10% sa neprejavili žiadne negatívne účinky. Od roku 1978 aj FDA - Úrad pre registráciu potravín a liekov v USA odporúča magnetoterapiu, obzvlášť pri liečbe zlomeniny kostí.
Po opustení magnetického poľa Zeme a opätovnom návrate doň astronauti pocítili podobné príznaky ako pacienti trpiaci syndrómom nedostatočného magnetického poľa, preto aj NASA aplikuje vo svojich kozmických lodiach umelé magnetické pole.
 
Keď nás bolí hlava alebo chrbtica - nosme magnet a bolesť pominie.
Ako je to možné? Výsledkom nosenia drobných magnetických šperkov je vznik magnetického poľa, ktoré vyrovnáva kladný a záporný náboj v našom tele. Magnetoterapia je odporúčaná na každý deň a len v malých dávkach. Výrobky, ktoré ponúkame, sú popritom mimoriadne vkusné a prinavrátia chorému či zdravému organizmu potrebnú rovnováhu.
 
Kontraindikácie: osoby s kardiostimulátorom, tehotné ženy, epileptici, deti vo veku do 2 rokov