OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
aktualizované: 13.09.2019 06:23:21

Mgr. Bernadetta Hrebeňárová  -  BERNADETTA-MASÁŽE

Detoxikačný prístroj SPATOPlist

Detoxikačný prístroj SPA


Tento prístroj, rovnako ako ďalšie detoxikačné prístroje, využíva liečivé schopnosti vody.
Zariadenie pripomína klasický kúpeľ nôh, s tým rozdielom, že do nádoby s vodou je ponorený aj ionizátor, ktorý produkuje nízkonapäťový prúd.

Pôsobením jednoduchého prúdu vzniká elektrolýza, a všetky škodliviny sa z nášho tela vyplavia cez 2000 pórov kože na podošvách nôh.

Tento proces je príjemný, maximálne môžete pociťovať mierne blaživé mravčenie.

Samozrejme, táto kúra sama o sebe nie je dostatočná na určenie presnej diagnózy, ani na konkrétnu liečbu konkrétneho ochorenia.
Avšak dokázateľne napomáha organizmu nadobudnúť optimálnu rovnováhu, bio-energetické pole, a stimuluje organizmus, čím posilňuje jeho samočistiacu a samouzdravovaciu funkciu.

Jednotlivé orgány tela začnú prirodzeným spôsobom lepšie fungovať, ak je ich elektromagnetické pole dostatočne nabité.
Kúpeľ nôh naplnený iónovou energiou Vám pomôže k tomu, aby ste sa opäť cítili mlado.Tabuľka na určenie prečistenia jednotlivých orgánov podľa farebnej škály  
 


Farba vody a jej konzistencia - Vylúčené jedy, respektíve očistené orgány
 

Čierna

- oblasť pečene 
 

Čierne zrniečka

- ťažké kovy 
 

Hnedá

- očista pečene, buniek, fajčenie
 

Tmavo-zelená

- nečistoty odstránené zo žlčníka 
 

Oranžová

- prečistenie kĺbov

 

Červené zrniečka

- krvné zrazeniny

 

Biela syrová konzistencia

- pravdepodobne hubová infekcia

 

Biela pena na povrchu

- očista lymfatických žliaz

 

Žlto - zelená

- obličky, močový mechúr, močové orgány, gynekologická oblasť, prostata

 

 

Pozitívne účinky: Pozitívne zmeny pri problémoch s kĺbovým systémom, ustúpenie bolestí pri zápaloch kĺbov. Rovnako blahodárne pôsobí aj pri bolestivosti celého pohybového aparátu - užívatelia opisovali ústup bolestí už po 6 až 8 sedeniach.

Je to spôsobené vyplavením škodlivín, ktoré sa v tele vyskytujú ako dôsledok chronických zápalov, zlepšuje sa prekrvenie svalov, aj kĺbov súčasne.

Ustupuje nespavosť, znižuje sa únava, ako dôsledok stresu, citeľne sa zlepší duševný i telesný stav. Organizmus sa naplní energiou, keďže sa odstránia toxické látky z tela. V prípade srdcovo-cievnych ochorení kúra znižuje hladinu cholesterolu i tukov v krvi, pružné cievy tak nezaťažujú srdce a vďaka tomu klesne aj krvný tlak.

Zlepší sa viskozita krvi, to znamená, že červené krvinky sa nezačnú zhlukovať do zrazenín, zlepší sa aj mikrocirkulácia, čím sa zníži pravdepodobnosť porúch prietoku krvi v mozgu.

Časté sú z rovnakého dôvodu aj pozitívne zmeny v prípade ústupu alergických reakcií. Prečistenie organizmu je zamerané aj na dráždivý peľ, prach a pod...

Pre ľudí, ktorí trpia chronickým ochorením ľadvín, respektíve majú problémy s pečeňou, táto kúra podporuje detoxikáciu týchto orgánov, čím zlepšuje ich činnosť.

 

Prístroj by MALI používať najmä tí, ktorí sú: silní fajčiari a požívajú veľké množstvá alkoholu majú oslabený imunitný systém vystavení veľkému stresu používajú príliš veľké množstvo oleja pri varení pre diabetikov, ľudí trpiacich vysokým krvným tlakom, reumatikom, ľuďom so zápalom kĺbov.

 

Použitie prístroja sa NEODPORÚČA v prípade: ak máte pacemaker, alebo inú elektronickú pomôcku ak vám transplantovali orgán tehotných a dojčiacich žien pre deti mladšie ako 8 rokov pri poškodení kože na nohách ak máte nízku hladinu cukru, pred použitím si musíte zajesť

Podmienkou kvalitnej detoxikácie je dobré vylučovanie odpadových látok a samozrejme správny pitný režim, aby sa uvoľnené toxické látky mohli čím skôr z tela vylúčiť.

Preto je pred samotnou detoxikáciou dôležité zlepšiť činnosť vylučovacích systémov v tele.

Webová stránka bola vytvorená pomocou on-line webgenerátora WebĽahko.sk